Podsumowanie pracy

Online od
Region Noord-Brabant
Wynagrodzenie 12,59
Godziny 38
Oglądane 333 Liczba wyświetleń

Nasze biuro w Polsce

Vuurin Praca w Holandii

ul. Rzeszowska 2

lok. 50

37-400 Nisko

 +48 5 31 07 23 94

 praca@vuurin.pl

 Mapa

Oferta

Naprawa i konserwacja kontenerów

128WZ 333 widoki Moerdijk 38 12,59 Malarz

Opis

Dla jednego z naszych największych klientów poszukujemy silnego i zmotywowanego pracownika do pracy przy reperacji i konserwacji kontenerów. Jako technik naprawy kontenerów pracownik zajmować się będzie wszystkimi procesami technicznymi ściśle związanymi z naprawą. Praca ta polegać  będzie na renowacji i ułożeniu dobrej i prostej spoiny oraz wykonaniu pozostałych prac naprawczych takich jak szlifowanie i polerowanie w taki sposób, aby kontener trafił do klienta w idealnym stanie.

Zapewniamy

  • Wypłatę w cotygodniowym systemie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Stabilne warunki pracy
  • Dodatki zmianowe
  • Stawkę godzinową  € 12,59
  • 38 godzin w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin  płaconych dodatkiem 128% / 148%
  • Możliwość pracy w soboty w procentazu dodatkowym
  • Helpdesk firmy Vuurin Personeelsdiensten
  • Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 22316

Opis pracy

Obowiązki pracownika:

  • przygotowanie do naprawy
  • szlifowanie
  • polerowanie
  • spawanie
  • montaż
  • obróbka metali

Wymagania

  • Motywacja  do pracy
  • Energia
  • Stabilność
  • Doświadczenie w obróbce metali
  • Doswiadczenie i zainteresowanie techniczne
  • Atutem będzie prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność spawania mile widziana

O kliencie

Duża i znana  firma specjalizująca się w naprawie i konserwacji kontenerów. Posiadająca magazyn o powierzchni 50 000 m2 z 4 hangarami warsztatowymi, biurami, obiektami testowymi i duża ilością pracowników. Wydajność firmy to ponad 25 000  naprawionych kontenerów rocznie. Posiadają 2 magazyny  w Holandii zlokalizowane w Moerdijk i Bredzie, a także bazę klientów w ponad 70 krajach na 6 kontynentach. Wakat dotyczy magazynu kontenerów w Moerdijk i Bredzie.

Godziny 38
Miasto Moerdijk

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja