Podsumowanie pracy

Online od
Wynagrodzenie € 10,24
Godziny 40
Oglądane 25 Liczba wyświetleń

Nasze biuro w Polsce

Vuurin Praca w Holandii

ul. Rzeszowska 2

lok. 50

37-400 Nisko

 +48 5 31 07 23 94

 praca@vuurin.pl

 Mapa

Oferta

Pracownik produkcji – sortowanie czosnku

116WZ 25 widoki Waddinxveen 40 € 10,24 Pracownik produkcji

Opis

Cały proces pracy polegać będzie na czynnościach związanych z odpowiednim doborem ząbków czosnku i napełnianiem doniczek już wyselekcjonowanymi, rozdrobionymi ząbkami.

Firma w swoim asortymencie posiada również różnego rodzaju mieszanki ziół, rozdrobionej ostrej papryki, imbiru i innych warzyw.

Zapewniamy

  • Wypłatę w cotygodniowym systemie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Stabilne warunki pracy
  • Stawkę godzinową  € 10,24
  • 40 godzin w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin płacona w dodatkowym procentazu 120%
  • Dodatkowo płatne godziny świąteczne 150 %
  • Helpdesk firmy Vuurin Personeelsdiensten
  • Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 22316

Opis pracy

Obowiązki pracownika sortowni :

  • Sortowanie czosnku i innych mieszanek konsumenckich
  • Obsługa maszyny rozdrabniającej
  • Łuskanie ostrej papryki
  • Selekcjonowanie opakowań na mieszanki
  • Napełnianie opakowań

Wymagania

  • Motywacja i chęć do pracy
  • Energia
  • Dokładność
  • Systematyczność
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

O kliencie

Pierwsza i jedyna firma, która opracowała maszynę usuwającą ząbki czosnku z całej główki.

Oprócz czosnku przetwarzają również czerwoną ostrą paprykę, imbir, cebulę i inne zdrowe mieszanki dostarczane w specjalnych opakowaniach konsumenckich.

Dynamiczna firma działająca w całej Europie, dostarczająca swoje produkty do najlepszych supermarketów.

Godziny 40
Miasto Waddinxveen

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja