Podsumowanie pracy

Online od
Region Noord-Brabant
Wynagrodzenie 10,74 plus bonusy
Godziny 38
Oglądane 194 Liczba wyświetleń

Nasze biuro w Polsce

Vuurin Praca w Holandii

ul. Rzeszowska 2

lok. 50

37-400 Nisko

 +48 5 31 07 23 94

 praca@vuurin.pl

 Mapa

Oferta

Pracownik zbioru pieczarek

133 WZ 194 widoki Oudemolen 38 10,74 plus bonusy Pracownik produkcji

Opis

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy zmotywowanych  i energicznych osób do pracy przy ścinaniu i sortowaniu pieczarek.

Jako pracownik tej firmy wykonujesz pełen zakres prac związanych ze zbiorem i ostateczną klasyfikacją pieczarki.

Jeśli szukasz pracy na długi okres czasu bądź na stale, nie boisz się  małych wysokości to oferta ta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Zapewniamy

Zapewniamy :

  • Wypłatę w cotygodniowym systemie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do pracy
  • Praca całoroczna
  • Stabilne warunki pracy
  • Stawkę godzinową  € 10,74/h brutto plus bonusy
  • 38 godzin w tygodniu i więcej
  • Nadgodziny płacone w dodatkowym procentażu 125%
  • Dodatkowo płatne godziny sobotnie i niedzielne 125% i 150 %
  • Rodzinna atmosfera
  • Helpdesk firmy Vuurin Personeelsdiensten
  • Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 2231

Opis pracy

Obowiązki pracownika zbioru pieczarek:

  • Zbiór pieczarki na określonych zasadach
  • Sortowanie
  • Ocena
  • Klasyfikacja pieczarki

Wymagania

Wymagania :

  • Motywacja do pracy
  • Punktualność
  • Skrupulatność
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak leku wysokości
  • Dyspozycyjność na długi okres czasu

O kliencie

Prawdziwie przyjazna firma charakteryzująca się zamiłowaniem do pieczarki.

Od lat 60-tych jest entuzjastycznie nastawiona i bardzo aktywna w dostarczaniu pysznych świeżych grzybów we wszystkich kształtach i rozmiarach. Każdego dnia używa prawdziwego kunsztu, aby entuzjaści mogli cieszyć się świeżym, zdrowym i uczciwym produktem. Wyraźnie bierze pod uwagę życzenia i zainteresowania ludzi i ich środowiska życia.

Główna siedziba tej firmy znajduje się Hoogeveen, jednakże my poszukujemy pracowników do jej filii w Oudemolen .

Godziny 38
Miasto Oudemolen

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja